پرنس سافت آکادمی

آنلاین دوره ببین! آنلاین آزمون تئوری و عملی بده! گواهینامه معتبر بگیر! منطبق با استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای کشور


ساعات پاسخگویی

جهت پشتیبانی در شبکه های اجتماعی بین 9 الی 24 همه روزه می باشد.

روند استرداد وجه

در صورتی که عدم رضایت از دوره تهیه شده(با توجه به مشاهده نسخه های رایگان) با دلایل منطقی وجود داشت، نهایتا پس از 24 ساعت از توافق مبنی بر استرداد وجه، مبلغ واریزی عودت خواهد شد. سعی میکنیم در این خصوص حداکثر احترام را به نظر دانشجوی محترم گذاشته و مبالغ را با سیاست سهل گیرانه عودت نماییم.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش دوره های آموزشی آکادمی پرنس سافت شامل پشتیبانی 100% رایگان دانشجو و پاسخگویی به سوالات در خصوص دوره ها خواهد بود.

قوانین و مقررات

باز نمودن پنل مشاهده ویدئو حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از پرداخت وجه دوره توسط آکادمی

ارائه اطلاعات مورد نیاز از سوی دانشجو جهت صدور گواهینامه و عدم امکان ثبت نام بدون تطابق مشخصات هویتی افراد ناشناس

ارسال گواهینامه حداکثر پس از مدت 7 روز از قبولی در آزمون عملی

حریم خصوصی

کلیه اطلاعات دانشجویان عزیز که صرفا در حد صدور گواهینامه می باشد، نزد ما بصورت محرمانه بوده و پس از صدور مدرک، تصاویر پرسنلی از بانک اطلاعات حذف خواهد شد.

تماس با ما

02188226602 دفتر ساعت 17 الی 21

09120680491 آقای ابوالقاسمی

09371354807 خانم صفری

درباره ما

آکادمی پرنس سافت فعالیت خود را از سال 1399 بصورت رسمی آغاز نموده است. رسالت ما ارائه محتوای آموزشی باکیفیت، در دسترس و منطبق بر علم روز و تجربه می باشد.

نحوه تهیه دوره ها

برای تهیه هرکدام از دوره ها به صورت تکی(مثل اکسل 2022) و یا پکیج کامل(مثل ICDL 202) و یا هرکدام از مهارت های طراحی وب سایت و غیره، کافیست بصورت پیامکی یا تلفنی با پشتیبانی سایت ارتباط بگیرید.

دفتر تهران

خیابان ولیعصر، نرسیده به طالقانی، مجتمع نور، طبقه 4 واحد 10099 (همه روزه ساعت 17 الی 21) - تدریس های خصوصی و پیگیری امور کارآموزان

دفتر شهرستان

استان مرکزی، شهرستان زرندیه، مامونیه، خیابان امام، روبروی فروشگاه کوروش، ساختمان صدرا طبقه 1 واحد 1(ایام تعطیل 10 الی 19)

ارتباط آنلاین

همه جای ایران سرای ماست! خدمات مجموعه ما بصورت فریلنسری و ارتباط و هماهنگی راه دور قابل ارائه و انجام می باشد.راه های ارتباطی